סרטים לאירועים

 

תכננתם את אירוע החלומות שלכם, השקעתם ממיטב כספכם עבור הפקה שלא תשכחו לעולם, ומה עם האורחים שלכם?

הסתכלו על רשימת המוזמנים שלכם. המון אורחים, נכון?


משפחתכם הקרובה והמורחבת והחברים היקרים ללבכם יבואו לחגוג אתכם את האירוע המרגש בחייכם, וכלל לא משנה אם מדובר בחינה, בחתונה, במסיבת גיוס או ביום הולדת. הם רוצים להתרגש יחד אתכם ולחוות אתכם את האירוע.

האם חשבתם להוקיר להם על כך גם אתם את תודתכם ולשתף אותם בחייכם? אם כן, יש לנו הצעה עבורכם. פשוט סרט!

היום סרטים לאירועים פופולריים ביותר, ודאי ראיתם אחד כזה באירוע שהייתם. אך מדוע הם כל כך מוערכים? מה יש בהם שגם אתם חייבים אחד כזה? הם יכולים להיות מרגשים, מצחיקים ותיאוריים - ממש כיד הדמיון. אתם יכולים לשלב תמונות סטילס של כל שנות חייכם בלבד, תמונות סטילס לצד תמונות מסשן צילומי הנוף של החתונה, ואפילו לערוך קליפ נחמד משלכם. הרי בעידן תכניות הריאליטי מי מאתנו לא אוהב להציץ קצת לנבכי הזוגיות. לכן האורחים ישמחו לקצת הצצה לחייכם ולקצת שיתוף. אתם מצדכם תספגו קצת מההנאה שבלהיות כוכבים בסרט.

סרטים לאירועים של דסי הפקות

סרטים לאירועים - מה עומד מאחורי ההפקה?

היום יותר מאי פעם חגיגות בת מצווה הפכו להיות אירוע גרנדיוזי שעליו אמונים אנשים מקצוע רבים, החל מהדי.ג'יי, צלם האירוע, מפיקים הדואגים לכל הקונפטי והאביזרים הנלווים ועוד. ישנם כאלו שמחליטים להפיק סרטים לבת מצוה ואלבום אורחים מעוצב. לצורך כך יש כמה אופציות, ואנו נפרט על שתיים מהן. סרטים לבת מצוה יכולים להיות מורכבים מאחד משני סוגים עיקריים ונפוצים: הראשון הוא סרט המגולל את סיפור הנערה מיום היוולדה ועד לאירוע, והשני הוא סרטון של צילומים עדכניים – צילומי נוף, צילומים יחד עם המשפחה ועוד.

 

 

חשוב לציין כי בשני הסרטים, את הנערה, יכולה לשלב את משפחתך, חבריך וכל מי שקרוב ללבך ומלווה אותך באופן אישי ביום המיוחד שלך. כמובן, שאת שני סוגי הסרטים שציינו עתה ניתן לערוך ולשלב אפקטים מיוחדים ומסוגננים. גם את אלבום האורחים את יכולה לעצב באותו האופן – אלבום מעוצב שיספר על ילדותך ובו האורחים יוכלו לברך אותך או לחילופין אלבום תמונות סטילס מלא בתמונות עדכניות.

סרטים לאירועים באיכות גבוהה